BİZ KİMİZ?

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen bir şirket olarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata sunuyoruz.

İnsanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bunu başardığımızdan dolayıdır ki her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu eski müşterilerimiz oluşturuyor.

Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır hata’yı hedeflemektedir.

Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.

Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız. Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz. Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orjinal tasarımlarla ile fark yaratırız. Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız. İş mükemmelliğini gerçekleştirmek Şahin Yapı Enerji çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Şahin Yapı Enerji çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak Şahin Yapı’nın çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Güvenirlik
  • Şeffaflık
  • Yaratıcılık
  • Mükemmeliyet
  • Karşılıklı Sevgi ve Saygı

Şahin Yapı Enerji, çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Şahin Yapı Enerji deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

Şahin Yapı Enerji’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. Şahin Yapı Enerji, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.